Odbitki przez internet, wywoływanie zdjęć - Fotocyfra.net

Na rynku od 1997

Firma Fotocyfra powstała w listopadzie 1997. Od początku istnienia wiodącą działalnością były szeroko pojęte usługi fotograficzne. W styczniu 2001 w celu podniesienia jakości usług zakupiliśmy pierwszy minilab firmy Fujifilm .

Od lutego 2002r. firma świadczy usługi pod marką FOTOCYFRA Laboratorium Fotograficzne.

Dzięki wykorzystaniu technologii, opartej na patencie włoskiej firmy G.P.E. jako pierwsza w Wałbrzychu udostępniła usługę wykonywania odbitek na papierze fotograficznym z aparatów cyfrowych.

Cyfrowa rewolucja

FOTOCYFRA nastawiona jest na promowanie i rozwój zaawansowanej techniki cyfrowej, dzięki której pod koniec lat 90-tych XX wieku nastąpił prawdziwy przełom w branży fotograficznej. Przełom ten śmiało można porównać z rewolucją fotograficzną zapoczątkowaną przez Kodaka w latach 40-tych ubiegłego wieku, kiedy to wprowadzono na rynek aparaty na film małoobrazkowy dostępne dla każdego klienta. Dzięki najnowszym rozwiązaniom fotografia przeżywa drugą młodość.

Dziś trudno sobie wyobrazić świat bez aparatu cyfrowego, który pozwala na zrobienie zdjęcia noworodka i już za kilka chwil po przesłaniu fotki mailem, nowego członka rodziny może oglądać „ciocia z Ameryki”. Cyfrówki stwarzają ogromne możliwości dla biznesu, szef firmy nie musi już osobiście jechać na drugi koniec kraju aby obejrzeć nieruchomość przeznaczoną na siedzibę filii firmy.

Lawinowo rozwija się rynek czasopism i wydawnictw książkowych traktujących o fotografii. Coraz większa rzesza ludzi interesuje się fotografią jako swoim ulubionym hobby. Aby sprostać rosnącym wymaganiom i uzyskiwać najwyższej jakości odbitki FOTOCYFRA stale podnosi jakość swoich usług.

Wydruki wielkoformatowe

Dla wymagających Klientów w 2004 roku poszerzyliśmy ofertę o system Studio by ILFORD – wydruki wielkoformatowe, który umożliwia wykonanie powiększeń do formatu 60×100 cm na najwyższej jakości materiałach Ilforda od papierów błyszczących poprzez matowe, perłę, fine art, płótno, do płyty (tj. profesjonalne media wystawowe).

Minilab cyfrowy

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów w sierpniu 2005r. zakupiliśmy najnowszej generacji minilab cyfrowy Konica-Minolta R2 charakteryzujący się wysokiej jakości odbitkami o naturalnej kolorystyce.

Odbitki przez internet

Wreszcie w lipcu 2007r. pragnąc ułatwić zamawianie odbitek uruchomiliśmy program FOTOCYFRA – ODBITKI PRZEZ INTERNET, który staramy się na bieżąco doskonalić tak by mógł zadowolić wszystkich naszych Klientów .

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Kontakt – Laboratorium Fotocyfra.net

tel. 074 666 68 88
email: odbitki@fotocyfra.net

Dane Firmy:

FOTOCYFRA

Ferdynand Cioch

ul.Wysockiego 16 F

58-304 Wałbrzych

Nip: 9211710973